Medewerkers GHOR-bureau

Jan Dirk van de Ven

Jan Dirk van de Ven

  • Hoofd GHOR-bureau
  • ACGZ + Lid ROT
  • Telefoon: 06 10936334
  • e-mail: j.vdven@ghorasd.nl
  • Bereikbaar: ma-di-wo-do-vr
Lila Autar

Lila Autar

  • Secretaresse
  • Telefoon: 06 22711480
  • e-mail: l.autar@ghorasd.nl
  • bereikbaar:
    ma-di (oneven weken)-wo-do-vr

Diana Sewpal

Marina van Rijswijk

  • Secretaresse
  • Telefoon: n.v.t.
  • e-mail: n.v.t.
  • Bereikbaar: n.v.t.
Marijke Ekkelboom

Marijke Ekkelboom

  • Beleidsmedewerker Vakbekwaamheid
  • Hoofd Ondersteuning (HOn)

  • Telefoon: 06 30460403
  • e-mail: m.ekkelboom@ghorasd.nl
  • Bereikbaar: ma-di-do
Jan van Asperen

Jan van Asperen

  • Algemeen Beleidsmedewerker
  • ACGZ + Lid ROT
  • Telefoon: 06 22479709
  • e-mail: j.vanasperen@ghorasd.nl
  • Bereikbaar: ma-di-wo-do

Kier de Jong

Kier de Jong

  • Beleidsadviseur Evenementen
  • ACGZ + Lid ROT
  • Telefoon: 06 23435500
  • e-mail: k.dejong@ghorasd.nl
  • Bereikbaar: ma-di-wo
Anouk Hogenes

Anouk Hogenes

  • Beleidsmedewerker Vakbekwaamheid
  • Telefoon: 06 22675944
  • e-mail: a.hogenes@ghorasd.nl
  • Bereikbaar: ma - di - do - vr

Ria Logtenberg

Ria Logtenberg

  • Algemeen Beleidsmedewerker
  • ACGZ + Lid ROT
  • Telefoon: 06 10659509
  • e-mail: r.logtenberg@ghorasd.nl
  • Bereikbaar: ma-di-do-vr
Audri van Duin

Audri van Duin

  • Medewerker Communicatie en Beleidsadviseur Evenementen
  • Hoofd Informatie Geneeskundige Zorg (HIn)
  • Aandachtsfunctionaris HIn
  • Telefoon: 06 22395891
  • e-mail: a.vanduin@ghorasd.nl
  • Bereikbaar: ma-di-do-vr
Wendy de Haas

Wendy de Haas

  • Beleidsmedewerker
  • ACGZ + Lid ROT
  • Telefoon: 06 10959167
  • e-mail: w.dehaas@ghorasd.nl
  • Bereikbaar: ma-di-do-vr
Karin Meijer

Karin Meijer

  • Beleidsmedewerker Ketenregie
  • ACGZ + Lid ROT
  • Telefoon: 06 10320465
  • k.meijer@ghorasd.nl
  • Bereikbaar: ma-di-do

Dennis van Kraaijenoord

Dennis van Kraaijenoord

  • Beleidsmedewerker Vakbekwaamheid
  • Hoofd Ondersteuning (HOn)
  • Telefoon: 06 5333 1062
  • e-mail: d.vankraaijenoord@ghorasd.nl
  • Bereikbaar: ma-di-wo-do
Anneke Krol

Anneke Krol

  • Beleidsmedewerker Informatie
  • Informatiecoördinator GGD
  • Telefoon: 06 30845360
  • e-mail: a.krol@ghorasd.nl
  • Bereikbaar: ma-di-do-vr

Annelies Boer

Annelies Boer

  • Beleidsadviseur Evenementen
  • ACGZ + Lid ROT
  • Telefoon: 06 12444195
  • e-mail: a.boer@ghorasd.nl
  • bereikbaar: ma-di-do
Daniel Pereira Filho

Daniel Pereira Filho

  • Beleidsmedewerker OTO
  • Hoofd Ondersteuning (HOn)
  • Aandachtsfunctionaris HOn
  • Telefoon: 06 23059789
  • e-mail: d.pereira@ghorasd.nl
  • Bereikbaar: ma-di-wo-do
Annemarie Weltevreede

Annemarie Weltevreede

Bart Richter

Bart Richter

  • Beleidsadviseur Evenementen
  • Telefoon: 06 52620912
  • e-mail: b.richter@ghorasd.nl
  • Bereikbaar: di-wo-do-vr
Michel Bijl

Michel Bijl

  • Beleidsmedewerker vakbekwaamheid
  • OvD-G
  • Aandachtsfunctionaris OvD-G
  • Telefoon: 06 13260273
  • e-mail: m.bijl@ghorasd.nl
  • Bereikbaar: ma-di-wo-do
Bart Waanders

Bart Waanders

Marcel Jonker

Marcel Jonker

  • Beleidsmedewerker Informatiemanagement
  • Telefoon: 06 82517711
  • e-mail: m.jonker@ghorasd.nl
  • Bereikbaar: ma-di-wo-do

Contact met de GHOR

Al onze medewerkers zijn mobiel bereikbaar. Belt u ons gerust: onder elke foto vindt u een telefoonnummer.

Ons secretariaat is bereikbaar van maandag tot en met vrijdag van 9 - 17 uur:

  • Diana Sewpal 06 30947131
  • Marina van Rijswijk 06 23930838
  • Lila Autar 06 22711480

Het algemene telefoonnummer 020 555 5180 is komen te vervallen.

Stelt u uw vraag liever schriftelijk of zoekt u contact met ons buiten kantoortijden, maak dan gebruik van het contactformulier.

Contact met de ACGZ

Zoekt u contact met de Algemeen Commandant Geneeskundige Zorg? De ACGZ is 24/7 via 020 5555200 telefonisch bereikbaar bij:

  • Een ramp of crisis
  • Knelpunten in één van de zeven disbalansen van zorgcontinuïteit
  • Verbinding openbaar bestuur en multi partners (brandweer, politie, gemeente)
  • Informatievoorziening (o.a. verzoek opstarten LCMS-GZ)